Real Madrid "hap thesin", ofron 100 milion euro plus 3 yje
Real Madrid është i gatshëm të sakrifikojë gjithcka vetëm e vetë për të afruar në "Santiago Bernabeu" Neymarin.

Së fundmi bëhet e ditur se Madrilet kanë nisur ofertat për sulmuesin teksa kanë ofruar 100 milion euro plus 3 futbollistë, Bale, Rodrigyez dhe Portierin Navas.

Një ofertë e cila pavarësisht se kap vlerën e mbi 200 milionë eurove, sërish është refuzuar nga kampionët e Francës. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2019, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori