Tottenham-Liverpool, Ronaldo parashikon rezultatin e finales (FOTO LAJM)

Finalja në Ligës se Kampioneve mes Tottenahmit dhe Liverpoolit zhvillohet këtë të shtune.

Njëri nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit, Luis Nazario da Lima Ronaldo ka parashikuar këtë ndeshje.

Sipas tij Liverpool do të fitoj me rezultat 1-3 duke u bërë kampion për herë të gjashtë në histori. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2019, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori