Ronaldo shkakton kaos, çfarë ndodhi mbrëmë tek Juventus (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldos ka filluar menjëherë të tregojë efektet e tij ende pa u transferuar tek Juventus.

Dje është bërë zyrtarizimi i Cristiano Ronaldos si lojtar i Juventusit dhe kjo ka shkaktuar kaos por edhe pakënaqësi.

Në momentin e lajmërimit ëebfaqja e Juves ka qenë jashtë funksionit për pak çaste, kurse që nga mbrëmë, dyqani online i skuadrës italiane është jashtë funksionit.

Duket se serverët e ëebfaqes së dyqanit të Juventusit nuk mund të përballojnë fluksin e madh të vizitorëve që duan të blejnë fanellën e fituesit të "Topit të Artë". /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 08:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori