Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO)
Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd.

Në kryeqytetin serb, kampionët e Europës do të përballet me Serbinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian "Euro 2020".

Mesfushori i Lille Renato Sanches u paraqitstërvitjen e djeshme me një stil të ri të flokëve.

Dhe një detaj interesant tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Gjatë stërvitjeve, Ronaldo preku floktë e Sanches dhe më pas filloi t’i nuhaste.
Shtuar më 04/09/2019, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori