Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO)

Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të cilës serbët lëshuan kore raciste ndaj shqiptarëve.

Duke iu referuar konferencës për shtyp, serbja "Kurir" thekson faktin se gazetarët shqiptarë pyetën nëse prisnin që të dënoheshin nga UEFA për sjelltet e tifozëve, duke shtuar se ishte zëdhënësja seksi i e skuadrës që ua "mbylli gojën" atyre, shkruan Albeu.com.

"Gazetarët shqiptarë pyetën nëse prisnin dënim nga UEFA për thirrjet raciste, pyetje të cilës nuk iu përgjigj trajneri por zëdhënësja që i bëri të heshtnin"., -shkruan Kurir. /albeu.com/

Shtuar më 03/11/2017, ora 15:15
Hoti
e Premte 3 Nëntor 2017, Ora 17:18
Po ky mut gazetari si mund te mos flas ose reaguar fare kur degjon si thot kudra kosovo je deo serbije?!?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori