E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Shpërthejnë akuzat ndaj UEFA-s: Manipuloi shortin e gjysmë-finales (VIDEO)

Shorti UEFA-s by albeu
Pëlqej
Real Madrid - Atletiko Madrid si edhe Juventus - Monaco do të jenë dyshet që do të përballen për finalen e madhe të UEFA Champion League, por fill pas shortit kanë plasur polemikat për kurdisje të tij.

Ian Rush është duke u kritikuar për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmë-finales në Ligën e Kampionëve. Nga përsëritja e pamjeve duke sikur ai nuk i përzien më goglat dhe sigurohet të kapë goglën e mesit, nga e cila doli Atletiko Madrid përballë realit.

"AS" raporton se në këtë mënyrë u shmang një finale spanjolle. /albeu.com/Shtuar më 21/04/2017, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori