Shqipëri-Izrael, nis shitja e biletave, këto janë çmimet (FOTO LAJM)

FSHF ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen e Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Ky takim do të zhvillohet në datën 7 shtator në 20:45.

Stadiumi përzgjedhur është “Elbasan Arena”. Më poshtë do të gjeni edhe çmimin e biletave për çdo tribunë përkatëse:
Shtuar më 04/08/2018, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori