Shqiptarët dynden në linjën Paris-Lens (FOTO LAJM)

Në prag të ndeshjes me Zvicrën, atmosfera sa vjen dhe ndizet. Shqiptarët tashmë kane pushtuar të gjithë zonën përreth Lensit ku do të zhvillohet ndeshja.

Fotot faktojnë numrin e madh të shqiptarëve që po marrin trenin nga Parisi për ne Lens.

Pak orë na ndajnë nga debutimi i Shqipërisë në Euro 2016, në ndeshjen ndaj Zvicrës që do të nisë në orën 15:00 dhe që tani rrugët e Lensit, qytetit ku do të zhvillohet takimi, janë "pushtuar" nga shqiptarët.

Me flamuj e fanelat e kombëtares, ata duken më entuziastë se kurrë më parë, në mbështetje të kuqezinjve. /albeu.com/


Shtuar më 11/06/2016, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori