Skandal tek Italia: De Rossi refuzon të futet në fushë (VIDEO)
Pëlqej
Italia humbi shansin për të marrë pjesë në Russia 2018 mbrëmë, por krahas lotëve të Buffonit, disa imazhe të tjera kanë marrë vëmendjen e mediave italiane.

Bëhet fjalë për momentin kur Daniele de Rossi nuk pranon të futet në fushë, ndërsa bashkëpunëtori i Venturës ia kërkon.

"Pse të futem unë? Ne po luajmë për fitore dhe jo për barazim"., mësohet të ketë thënë De Rossi duke drejtuar gishtin nga Insigne. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori