Skëndërbeu i qetë, shmang Milanin e ri në Ply Off-in final
UEFA ditn e sotme ka ndarë grupet me skuadrat të cilat do të përballen për fazën e Play Off-it.

Skëndërbeu ka shmangur Milanin dhe është njogur me ekipet e tjera të cilat do mund ti hasë si pengesë të fundit para se të kualifikohet në fazën e grupeve. Bëhet fjalë për Ajax, Fenerbahçe, Dinamo Zagreb, Lugorets, BATE Borisov dhe Makavi Tel-Aviv, përcjell Albeu.com.

Milan dhe Skëndërbeu shpresojme të nda dhurojnë dy ndeshje të bukura në grupet e Europa Leagues. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2017, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori