Spektakli i borës në Tiranë, qytetarët dalin masivisht në rrugë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në harkun e pak ditëve, në Tiranë kanë nisur sërish flokët e dëborës. Këtë herë bora duket disi më e dendur.

Mbrëmjen e sotme kryeqyteti është zbardhur i gjithi nga reshjet e bores, e mesa duket qytetarët e Tiranës e kanë shijuar masivisht.

Ata kanë dalë në sheshe e rrugë dhe po ashtu kanë bërë foto.

Për Tiranën ky është një fenomen natyror i rrallë, dhe sigurisht qytetarët e presin me entuziazëm, këtë e dëshmojnë dhe fotot e siguruara nga Albeu.com.
Shtuar më 11/01/2017, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori