Telashe për Kombëtaren, Panucci merr lajmin e keq
Kombëtarja e Shqipërisë ka marrë një lajm jo të mrië ditën e sotme, pasi mësohet se mesfushori Ergys Kaçe ka pësuar një dëmtim.

Ndryshe nga sa mendohej në filllim, ky lëndim duket se është shumë serioz dhe do ta lërë për një kohë të gjatë jahstë fushës mesfushorin e Kombëtraes.

Megjithatë Kaçe së bashku me dy shokë të tjerë të ekipit kanë filluar të bëjnë stërvitje individuale që të aftësohen.

Ndërkohë që Kristian Panuçi do i duhet të bëjë grumbullimet për ndeshjet me Jordaninë dhe Izraelin pa Kaçen. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori