Daja i Blertës bën deklaratën e papritur për mjekun që tentoi vetëvrasjen
Pëlqej
Daja dhe vëllai 16-vjeçares Blerta Pepa, e cila humbi jetën dy ditë më parë nga një operacion në gju kanë qenë të ftuar pasditen e sotmë në emisionin “Rudina”.

Mes lotësh dhe dhimbjesh ata kanë rrëfyer tragjedinë që preku familjen e tyre. Po ashtu kanë komentuar edhe veprimin e mjekut anestezist Tefik Zhurda i cili tentoi vetëvrasjen, pasi pacientja 16- vjeçare Blerta Pepa nuk u përmend pas operacionit.

“Nuk e dënojmë, mund të ndodh. Një humbje jetë nuk mund të sjellë një humbje tjetër”, është shprehur daja dhe vëllai Blertës. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2017, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori