"T'i shporrim rracën e poshtër", Stresi vjen në protestë me 100 vetë
Protestës së opozitës sot ku kërkohet rrëzimi i Ramës nuk mund t'i mungonte Stresi.

Këngëtari i njohur është padyshim një ndër mbështetësit më të flaktë të Partisë Demokratike.

Në një intervistë për mediat, Stresi ka thënë se ka ardhur në Tiranë me 100 çunat e tij për të "rrëzuar rracën e poshtër komuniste..."

"Zoti është me ne, do i mposhtim këta komunistët. Sot protestohet jo vetëm për Fatmir Xhafën por kundër Edi Ramës, gjithë këtij sistemi korruptiv, enverist, fashist që janë rraca më e poshtër.

Kam ardhur me 100 çuna të mi", tha reperi.

Rikujtojmë se babai i Stresit, ka qënë bodygard i ish-kryeministrit Sali Berisha dhe pjesmarrës i të gjithë protestave të zhvilluara nga kjo forcë politike. /albeu.com/


Shtuar më 26/05/2018, ora 10:30
Bobaj
e Shtunë 26 Maj 2018, Ora 10:47
Me rrac e poshter se ju nuk ka kund ne bote!! Ju keni rrenje komuniste ore pederas muti shiko djalin e berishes kinez pekini shiko gruan e tij koreane e veriut motra e kim jongut ore laper
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori