Tirana frikshëm, Kukësi fiton në Shkodër, Partizani barazim
Pëlqej
Superliga Shqiptare ka mbyllur javën e parë të sezonit 2014/15. Në këtë javë katër ndeshje përfunduan me fitues dhe vetëm një barazim.

Tirana e ka nisur frikshëm këtë kampionat ku ka mposhtur Apolloninë me rezultatin 3-0.

Kukësi ka mposhtur Vllazninë me rezultatin 2-1, në "Loro Boriçi".

Ndërsa Laçi dhe Partizani kanë ndarë nga një pikë duke barazuar 1-1.

Dje fituan dhe Flamurtari me Skëndërbeun. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 21:07
ben kukesi
e Dielë 24 Gusht 2014, Ora 22:24
Hajde gallate hajde. Tirana qe fiton ne fushen e saj me nje ekip qe vjen nga liga e dyte, e filloka frikshem, ndersa Kukesi qe fiton me Vllaznine jashte fushe nuk quhet fillim i frikshem.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori