Topalli vargje prekese në Facebook: Sot bëhen 4 vite që nuk është më...

Pëlqej
Deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli me anë të një postimi në Facebook kujton këshilltaren e saj kur drejtonte Kuvendin e Shqiperisë dhe të Sali Berishës kur ky i fundit ishte president.

“Ishte nder ata njerez qe rralle i takon ne jete, e aq me pak ne politike”,- shkruan nder te tjera depuetja demokrate. Ja si e kujton ajo:

Statusi i Jozefinës:

Kjo ne foto eshte Linda Ihsani.

Njeriu qe i besoja cdo gje, kur isha ne krye te Kuvendit.

Sot behen 4 vite qe Linda nuk eshte me.

Idealiste, e ditur, e vertete, trime...

Ishte nder ata njerez qe rralle i takon ne jete, e aq me pak ne politike.

Sa here e kam menduar dhe kujtuar edhe ditet e fundit, kur me thoshte:

” ...jemi lloj ne shuarje”... /albeu.com/


Shtuar më 20/04/2017, ora 07:58
alexis
e Enjte 20 Prill 2017, Ora 11:57
Linda Ihsani ka qene vertet Idealiste, por ju Z. Topalli, se bashku me bashkefajtorin Z. Berisha e zhgenjyet, ashtu si zhgenjyet Shqiperine!

Linda perfaqeson intelektualin qe ju nuk i dhate asgje, qe vetem i xhvasni dijet ne menyre te pa skrupull, qe po zhduket çdo dite sepse shteti i modelit tuaj nuk ka nevoje per te!

Per te vjedhur nuk ke nevoje per kulture!

Shembulli i Lindes, nuk do te vdesi kurre, hija e Lindes po ju ndjek kudo, nuk ka per t’ju lene te qete, as ju as shtetin qe krijuat, eshte hakmarrja hyjnore per poshtersite !

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori