Tronditet Milani, Lazio në avantazh (VIDEO)
Lazio ka kaluar në avantazh përballë Milanit me anë të sulmuesit Correa.

Argjentinasi përfitoi nga mbrojtja e përgjumur e vendasve dhe brenda zonës dërgon lehtësisht topin në rrjetë. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 22:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori