U shtri në fushë pasi shënoi supergol, plasin memet me Mbappen (FOTO LAJM)

Kylian Mbappe dje në mbrëmje ishte një nga lojtarët më të mirë të PSG në fitoren 2-0 ndaj Nantes, shkruan Albeu.com.

Në këtë takim Mbappe shënoi një supergol që do ta kishte zili Messi dhe Ronaldo.

Menjëherë pas ndeshjes Mbappe u shtri në fushë në formë shakajë për tifozët. Por pas publikimit të fotos te faqja e njohur "Oh My Goal" plasën memet në internet. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/


Shtuar më 05/12/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori