Zhbllokohet sfida mes Fiorentinës dhe Interit (VIDEO)
Interi e ka nisur mjaft mirë ndeshjen ndaj Fiorentinës duke kaluar në avantazhminutën e 9 me Borja Valero. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2019, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori