Zyrtare: Armando Duka rizgjidhet në krye të FSHF-së
Ka përfunduar zgjedhja e kreut të FSHF-së.

Me një diferencë të ndjeshme në vota, Armando Duka ka siguruar mandatin e pestë në krye të futbollit shqiptar.

Pas numërimit të votave në raundin e dytë ai rezulton fitues me 38 vota.

Bashkim Fino ka marrë 24 vota dhe 4 kanë qenë të pavlefshme.

Raundi i dytë provoi edhe njëher se Duka ishte shumë i fortë, duke u rizgjedhur në krye të FSHF-së. /albeu.com/


Shtuar më 07/02/2018, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori