Doktoresha Eva reagon ndaj kritikave të Jose Mourinho-s
Eva Carneiro përdori faqen e Facebook-ut për të shprehur mirënjohjen ndaj tifozëve që e mbështetën pas “mosmarrëveshjes” që pati me Mourinhon, mbi trajtimin e Eden Hazard gjatë ndeshjes midis Chelsea dhe Swansea që përfundoi 2-2.

“Dua të falenderoj të gjithë publikun për mbështetjen e jashtëzakonshme”, – shkruhej në postimin e saj të Facebook. “E Vlerësoj vërtet shumë”. /Albeu.com/
Shtuar më 10/08/2015, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori