Nisin bisedimet Juve – Barca për Pogban
Arieda Braida e ka marrë shumë seriozisht punën te Barcelona. Drejtori sportiv i skuadrës katalonase po mendon të përgatis që tani transferet e Barcelonës deri në momentin kur Barcelonës i lejohet të transferoi lojtarë.

Braida thuhet se nesër do të udhëtoi në Torino ku do të takohet me zyrtarët e lartë të Juventusit.

Blerja e Paul Pogbas do të jetë temë diskutimi mes Braidas dhe juventinëve. Braida e sheh Pogban si lojtarin më të rëndësishëm për Barcelonën dhe se do të tentoi afrimin e tij tek katalonasit.

Braida do të kërkojë nga drejtuesit e Juves që të jenë skuadra e parë që do të njoftohet nga Juve kur ata do të vendosin ta vendosin në tregun e transfereve futbollistin. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2015, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori