Vetëm ajo di të luajë tenis me taka (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tenistja me famë botërore Serena Williams është e famshme në fushën e tenisit, por di të tërheqë vëmëndjen edhe jashtë saj, ku nëpërmjet fotove tregon trupin e saj me forma të bëshme dhe të tonifikuara. Ajo ka zgjedhur të zbresë në fushën e tenisit me taka, jo për të ecur por për të luajtur dhe i'a ka dalë me të vërtetë mbanë. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori