1 gol për ndeshje, Ronaldo me statistika të frikshme në Champions
Cristiano Ronaldo u rikthye përsëri në "Old Trafford", por këtë herë me fanellën e Juventusit.

Portugezi nuk arriti t'i shënonte ish-skuadrës së tij që fitoi Championsin në vitin 2008 në Moskë, shkruan Albeu.com.

33-vjeçari ka luajtur 161 ndeshje, ka shënuar 121 gola dhe ka dhuruar 40 assists.

Me këto statistika i bie që Ronaldo ka shënuar 1 gol për ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori