10 futbollistët që agjërojnë Ramazanin, mes tyre edhe një shqiptar (FOTO LAJM)

1. Seydou Keita
Futbolli është një sport që të lodh shumë, dhe ku stërvitjet apo ndeshjet u bëjnë një forcim të madh lojtarëve, por gjithsesi disa prej tyre zgjedhin që të agjërojnë në muajin e shenjtë të Ramazanit.

Nuk janë të rralla rastet, kur futbollistë të caktuar kanë luajtur me agjërim, dhe të tjerë, ku mes zgjedhjes agjërim apo futboll, kanë zgjedhur të parën.

Në galerinë më lart, keni disa prej futbollistëve që agjërojnë në muajin e shenjtë të Ramazanit. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2016, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori