10 kandidatët për të zëvendësuar Wenger te Arsenali (FOTO)

10 kandidatët për të zëvendësuar Wenger te Arsenali
Pas 21 vitesh, Arsen Wenger në fund të sezonit do t’i thotë lamtumirë skuadrës së Arsenalit.

Turpërimi edhe këtë sezon në Champions League dhe rezultatet aspak të mira në Premier League, bëjnë që ai të largohet nga "Emirates Stadium".

Portali "Goal.com" ka publikuar listën me emrat e 10 trajnerëve kandidatë për të zëvendësuar teknikun francez./albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori