10 miqësitë më të ngushta mes futbollistëve (FOTO LAJM)

10.Xabi Alonso and Steven Gerrard
Sa më e bashkuar që të jetë një skuadër, aq edhe më shumë mundësi ka që skuadra të prodhojë rezultate më të mira në fushën e lojës. Në shumë prej skuadrave, trajnerët kanë për synim që së pari të vendosin harmoninë mes lojtarëve në ekip, raporton Albeu.

Grumbullimet, stërvitjet dhe aktivitet e ndryshme e bëjnë më të thjeshtë krijimin e marrëdhënieve miqësore mes disa lojtarëve që përshtaten më shumë. Më lart keni 10 prej miqësive më të ngushta në fushën e lojës. /Albeu.com/
Shtuar më 19/09/2015, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori