10 transferimet e bujshme që ndodhën në minutat e fundit të limitit në Premier League
Është mbyllur afati kalimtar në Angli të enjten pasdite, ku nuk kanë munguar goditjet e mëdha në minutat e fundit.

Si gjithmonë orët e fundit janë më intensive me blerje nga klubet që shpesh edhe befasojnë.

David Luiz, Giovani Lo Celso, Danny Drinkwater dhe Dennis Praet u bën me klube të reja në Ligën Premier.

Edhe pse flitet që Alex Iwobi ka kaluar në Everton, ende mungon zyrtarizmi i tij.

Telegrafi më poshtë ua sjell 10 transferimet më interesante të orëve të fundit, ku nuk mungon edhe kalimi i Meritan Shabanit te Wolves.
Shtuar më 09/08/2019, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori