10 transferimet që mund të ndodhin në këtë merkato dimërore (FOTO LAJM)

​Kanë mbetur edhe dy javë deri në fund të merkatos dimërore dhe shumë klube po tentojnë të përforcohen që të arrijnë objektivat e tyre.

Tashmë kanë ndodhur disa transferimemëdha gjatë janarit, ku skuadrat si Barcelona, Liverpool, Chelsea dhee Inter kanë kryer transferimet e para.

Edhe disa transferime të tjera të mëdha pritet të ndodhin në ditët në vazhdim, me Alexis Sanchez drejt Manchester Unitedit.

Leon Gortezka pritet të kalojë në Bayern Munich, ndërsa Rafinha në Inter. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori