1000 pankina për Ancelottin ndaj Mavrajt, zbuloni statistikat e çmendura të tij (FOTO)

Bayerni sot luan ndaj Hamburut, në një sfidë që do të jetë jubilare trajnerin italian të Bayern Munich, Carlo Ancelotti, i cili feston numrin 1000 të ndeshjeve si trajner.

Strategu italian ka pasur një karrierë mjaft të suksesshme, teksa karrierën e ka nisur Reggiana dhe Parma. Më pas italiani ka drejtuar me emër, si Juventus, Milani, Chelsea, PSG, Real Madrid dhe për të përfunduar te Bayerni.

Më lart portali "Albeu" ju sjell dhe statistikat e strategut të njohur./albeu.com/


Shtuar më 25/02/2017, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori