11 shifrat e frikshme në kontratën e Gareth Bale (FOTO LAJM)

650,000 bileta sezonale mund të jetë në gjendje të blejë me të ardhurat e tij në gjashtë vite
Gareth Bale nënshkroi dje një kontratë 6-vjeçare e cila do të zgjasë deri në 2022 dhe që do ta bëjë të përfitojë plot 20 milionë euro në sezon.

Për të pasur një ide më të qartë se sa shumë para janë duhet të shihni galerinë më lart të detajeve të kontratës së yllit uellsian. /albeu.com/

Shtuar më 31/10/2016, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori