11-shja e yjeve që do të mungojë në "Euro 2016" (FOTO LAJM)

SAMIR HANDANOVIC
Pas përfundimit të fazës së play offit në kualifikimet për në Francë është edhe koha për të bërë edhe analiza në lidhje me mungesat e mëdha që do të ketë në Francë.

Një pjesë e mirë e tyre luajnë me Kombëtaren e Serbisë, e cila nuk arriti që të kualifikohej, pasi ndodhej në të njëjtën grup me Shqipërinë.

Bosnja është një tjetër ekip që ka dy lojtarë me shumë kualitet si Pjanic dhe Dzeko, ndërkohë që Jovetic gjithashtu do t'i shohë nga televizioni ndeshjet që do të luhen këtë verë. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2015, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori