11 super bukuroshet që do të zbukurojnë "El Clasicon"(FOTO LAJM)

Daniela Jehle- e dashura e Ter Stegen

Sot në orën 16:15 do të luhet supe sfida mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, por sigurisht që vëmendja nuk do të jetë e vetëm në fushë.

Në tribunat e "Camp Nou" do të ketë bukuroshet që do të shoqërojnë yjet që duhet të shkëlqejnë në fushë. Ato do të përpiqen që t'u japin zemër futbollistëve, teksa në mesin e tyre do të jetë edhe Georgina Rodriguez , e dashura e re e Ronaldos.

Më lart keni 11 bukuroshet e "El Clasicos" që formojnë një formacion të "frikshëm"./albeu.com/

Shtuar më 03/12/2016, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori