11-vjeçari Ciaran i përgjigjet numrit të Mario Gotze (VIDEO)
Për spektaklin që dhuron në YouTube Ciaran Duffy njihet ndryshe si "Messi i vogël". Duke parë driblimet dhe xhonglimet e tij është që tani një fenomen.

Këtë gjë e konfirmon edhe videoja e mësipërme, në të cilën Ciaran i kundërpërgjigjet një numri spektakolar të Mario Gotzes, yllitBayern Munchen.

Edhe pse diferenca në moshë e në eksperiencë është e madhe, veprimi duket pothuajse identik. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori