15 super bukuroshet e futbollistëve që kanë spikatur në vitin 2016-të (FOTO)

SOFIJA MILOSEVIC/Adem Ljajic, Torino
Bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve kanë qenë protagoniste absolute në rrjetet sociale në vitin 2016-të duke qenë mjaft aktive ashtu si partnerët e tyre në fushë.

Nga Seria A, në Premier League dhe në kampionate të tjera më lart ju sjell një listë të disa bukurosheve që kanë qenë më aktive dhe kanë spikatur më shumë në rrjetet sociale në vitin e kaluar.

Fotot flasin më shumë se fjalët në këtë galeri .../albeu.com/

Shtuar më 03/01/2017, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori