15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM)

Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri.

Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e martesës së tyre: më 19 qershor 2005 çifti më i famshëm në Romë u bë protagonist i një ngjarje të vërtetë mediatike: Dasma e tyre u transmetua drejtpërdrejt në Sky Tg24: dhjetëra kamera të pozicionuara brenda bazilikës së bukur të Ara Coeli, qindra tifozë dhe kuriozë në pjesën e jashtme duke pritur daljen e kapitenit të Romës dhe vajzës së ekranit.

Pas pesëmbëdhjetë vitesh Totti dhe Ilary vazhdojnë historinë e tyre të dashurisë, me tre fëmijë dhe ende shumë pasion.
Shtuar më 20/06/2020, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori