195 milionë euro të Manchester United "stërviten së bashku"
Paul Pogba dhe Romelu Lukaku janë stërvitur së bashku në Los Anxhelos. Bashkëlojtarët e ardhshëm të Manchester United janë në pushime në SHBA së bashku.

Ata postuan një video në Instagram, me sulmuesin e Evertonit Lukaku në prag të një lëvizjeje prej 75 milionë eurosh në United, një vit pasi Pogba u transferua për 120 million të tjera në Old Trafford nga Juventus, përcjell Albeu.com.

Lukaku do të ketë vizikat mjeksore para kalimit në kampusin UCLA në Kaliforni, pasira dakord për një marrëveshje pesëvjeçare me vlerë 250,000 paund në javë./albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori