2 gola në 8 minuta, Tottenham e nis furishëm ndaj West Ham (VIDEO)


Tottenham e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham.

Skuadra e Mourinhos ka shënuar 2 gola të shpejtë me Son dhe Kane. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2020, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori