2 shqiptarë në formacionin më të shtrenjtë të merkatos (FOTO)

Pas përfundimit të merkatos së transferimeve e përditshmja sportive madrilene ‘AS’ ka publikuar formacionin më të shtrenjtë të kësaj vere.

Pjesë e 11-shes janë edhe Granit Xhaka së bashku me Shkodran Mustafin, të cilët u transferuan tek Arsenali përkatësisht nga Monchengladbach dhe Valencia duke i kushtuar "topçinjve" 83 milionë euro.

Vlera totale e këtij formacioni llogaritet në 598 milionë euro.
Shtuar më 01/09/2016, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori