2 "tekila" për Brazilin (VIDEO)
Meksika ka mundur pastër 2-0 Brazilin në miqësoren e laujtur mbrëmë në Texas të Shteteve të Bashkuara. Giovanni Dos Santos dhe Javier Hernandes ka qënë autorët e dy golave të fitores për amerikano-qëndrorët, ndërkohë që Brazili nuk arritit ë dalë në lojën e tij kjo falë dhe bllokimit të mirë që i bënë talentit Neymar.

Por ajo që shqetëson më shumë është dëmtimi i kapitenit Thiago Silva, i cili u detyruadilte nga fusha në pjesën e dytë.

Kombëtarja Seleçao do të vijojë të qëndrojë në SHBA ku më datë 9 qershor do të laujë miqësoren përballë Argjentinës në New Jersey. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2012, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori