EMRAT/ 20 futbollistët më të bukur në botë, CR7 kryeson listën
Zakonisht në mediet sportive kemi parë renditjefutbollistëve në bazë të arritjeve në fushën e blertë.

Kemi parë lajme pothuajse çdo ditë rreth konkurrencës së shëndosh mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, dy futbollistëve më të mirë në histori të këtij sporti të dashur.

Por, është tani "AS"që ka vendosur të bëjë një renditje të 20 futbollistëve më të pashëm në botë.

Cristiano Ronaldo kryeson listën e "AS", me disa lojtarë tjerë të Real Madridit që kanë zënë një vend në këtë "konkurs".

1-Cristiano Ronaldo

2-James Rodriguez

3-Isco

4-Erik Dum

5-Kevin Trapp

6-Oliver Giroud

7-Alisson Becker

8-Antoine Griezmann

9-Andre Silva

10-Mauro Icardi

11-Marco Reus

12-Carlos Vela

13-Christian Pulisic

14-Iker Casillas

15-Loris Karius

16-Paulo Dybala

17-Guillermo Ochoa

18-Gerard Pique

19-Rurik Gíslason

20-Philippe Coutinho


Shtuar më 19/10/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori