20 futbollistët më të mirë që nga viti 1992 në Champions League (FOTO LAJM)

20. PATRICE EVRA | Monaco, Manchester United & Juventus |
Para fillimit të përballjeve direkte në Ligën e Kampioneve, portali "goal.com" ka publikuar listën me 20 lojtarët më të mirë që kanë luajtur në këtë kompeticion madhështor që nga viti 1992.

Përzgjedhja e kandidatëve u bën në bazë të aftësive të tyre, qëndrueshmërisë, jetëgjatësisë në këtë kompeticion si dhe suksesit të arritur.

Renditja është shumë interesante, teksa vendi i parë mbahet nga një emër i madh i viteve të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2016, ora 15:12
Ai cuni
e Hënë 15 Shkurt 2016, Ora 17:16
Po ronaldinjo?
ai diali
e Hënë 15 Shkurt 2016, Ora 20:01
Ore barbona po paolo maldini ka fituar me shume kupa te chempionsit se e gjthe skuadra e barcelones ndersa ju keni vene kete legenin te parin
nje gje qe beni beheni si duhet se late name o te shitur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori