20 koreografitë më spektakolare në futboll (FOTO LAJM)

Lyon
Futbolli nuk luhet vetëm në fushën e blertë por edhe në shkallët e stadiumeve, aty ku tifozët bëjnë gjithçka për ti dhënë zemër skuadrës së tyre të zemrës. Nëse më parë stadiumet vetëm gumëzhinin nga brohorimat, sot i jepet rëndësi e madhe edhe imazhit, apo më saktë spektaklit, siç janë edhe koreografitë e shumtashohimtelevizion dhe jo vetëm.


"Sports Illustrated" ka përzgjedhur koreografitë më spektakolare në botën e futbollit, të cilat Portali Albeu jua sjell në foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2014, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori