20 sportistët më të paguar të Olimpiadës (FOTO LAJM)

1. Tenisti Roger Federer (Zvicër) - Fitimi vjetor 54,3 milion dollarë
Yjet e sportit, pjesëmarrës në Lojrat Olimpike, nuk përbëjnë lajm vetëm me sukseset e tyre në Olimpiadë por edhe me fitimet marramendëse.

Në fotogalerinë e mësipërme, Portali Albeu ju fton të shikoni emrat dhe fitimet vjetore të sportistëve pjesëmarrës në Londër 2012. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2012, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori