20 të rinjtë më të mirë në historinë e futbollit (FOTO LAJM)

GEORGE BEST
Futbollistët e mëdhenj e tregojnë shpejt talentit e tyre që në moshë të re. Klubet e mëdha nxitojnë që ta bëjnë të tyrin lojtarin, duke rezultuar një goditje e zgjuar.

Portali “Goal.com” ka publikuar një renditje me 20 talentet më të mirë në historinë e futbollit, teksa në të janë emra që kanë bërë historinë e këtij sporti deri më tani.

Në të padyshim janë Ronaldo dhe Messi, dy emra që kanë dhënë shumë. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2016, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori