20-vjeçari arratiset për të parë ndeshjen Juventus - Napoli
Pëlqej
Super sfidën e së dielës Juventus - Napoli askush s’do dëshironte ta humbiste.

Një 20-vjeçar, në San Donato Milaneze, natën e së dielës është arratisur nga arresti i shtëpisë vetëm për të parë nga afër skuadrën e tij të zemrës.

Policia e gjeti qetësisht të ulur në lokalin e qytetit dhe ai është justifikuar: “Doja vetëm të shihja një superndeshje”. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori