22 gola në 12 paraqitje, Mbappe dhe Neymar të pandalshëm në Ligue 1
Kylian Mbappe dhe Neymar Jr janë dy yjet e PSG që po shkëlqejnë këtë sezon si në Ligue 1 dhe Champions League.

Në 12 ndeshje të luajtur të dy lojtarët kanë shënuar 16 gola dhe kanë dhuruar 6 assists.

• Mbappe -> 4 ndeshje 8 golashënuar dhe 3 assists të dhuruar.

Neymar -> 8 ndeshje 8 golashënuar dhe 3 assists të dhuruar.

PSG renditet në vendin e parë me 27 pikë tabelën e klasifikimit në Ligue 1. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2018, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori