E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
25-vjeçarët më të mirë në botë, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO)

Thibaut Courtois
Pëlqej
Mosha 25 vjeç cilësohet si kulmi i karrierës së një futbollisti profesionistë. Duke marrë për bazë këtë fakt "Corriere dello Sport" ka publikuar një listë me futbollistët më të mirë në botë që i përkasin ditëlindjes 1992.

Ata të gjithë i njohin pasi janë çdo javë protagonistë me spektaklin që dhurojnë në ekipet e tyre respektive./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori