25 yjet që kërkojnë "Këpucën e Artë" këtë vit (FOTO LAJM)

SERGIO AGUERO | Manchester City | 26 gola në 2014-15
Yje të tillë si Messi, Suarez, Totti dhe të tjerë e kanë fituar çmimin evropian “Këpuca e Artë” në vitet e fundit, ndërsa ka edhe shumë yje që ende nuk kanë mundur ta fitojnë këtë çmim shumë të rëndësishëm për sulmuesit.

I fundit që ka fituar atë është ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, i cili në sezonin 2014-2015 i cili realizoi 48 gola.

Pyetja që shtrojnë të gjithë këtë sezon është: Kush do ta fitojë këtë trofe në sezonin 2015-2016?! /Albeu.com/
Shtuar më 17/08/2015, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori