27 baballarët më krenarë në futboll (FOTO LAJM)

Ezequiel Lavezzi dhe Tomas
Jemi mësuar ti shohim në fushë, aty ku dhurojnë spektakël, por tashmë mund të shohim e të mësojmë akoma më tepër. Tani që jeta e tyre private lundron në internet, disa herë me pëlqimin e tyre e disa herë jo, futbollistët duket se janë baballarë krenarë. Këtë e tregojnë fotot që ju sjellim në galerinë e mësipërme.

Përveçse njerëz të fortë fizikisht, që vrapojnë dhe djersitin për minuta të tëra në stadiumet më të famshme të botës, ata janë edhe prindër shembullorë dhe fëmijët e tyre janë gjëja më e shenjtë. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2014, ora 10:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori